khabargozarisaba.ir
يکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
کد خبر: ۳۸۵۲۳
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
سید مسعود شجاعی طباطبایی طی حكمی به عنوان مدیر مركز هنرهای تجسمی حوزه هنری منصوب شد.
به گزارش خبرگزاری صبا، فاضل نظری، معاون هنری حوزه هنری طی حكمی رسمی سید مسعود شجاعی طباطبایی را به عنوان مدیر مركز هنرهای تجسمی حوزه هنری معرفی كرد.
متن این حكم به شرح زیر است:
جناب آقای سیدمسعود شجاعی طباطبایی
«نظر به تجربه‌های ارزشمند و صلاحیت‌های ویژه و شایستگی‌های جناب‌عالی در عرصه‌ هنرهای تجسمی و مدیریت فرهنگی و هنری، به موجب این حكم و از این تاریخ به عنوان مدیر مركز هنرهای تجسمی حوزه هنری منصوب می‌شوید.
مركز هنرهای تجسمی یكی از بخش‌های مهم و دفاتر اصلی حوزه هنری است كه به واسطه سابقه تأسیس و نقش ویژه هنرمندان آن در نضج و جهت‌گیری حوزه هنری از جایگاهی ممتاز برخوردار است. این مركز با همه فراز و فرودهای خود در طول سال‌های گذشته، به عنوان یكی از اركان و قطب‌های اثرگذار در عرصه هنر انقلاب، به خصوص هنرهای تجسمی نقش ایفا كرده است.
بدیهی است اقدام و عمل در میدان رزم و جهاد فرهنگی در سایه باور به وعده‌های الهی نیازمند عزمی راسخ، ثبات قدم و تلاشی خستگی ناپذیر است.
ان‌شاءالله با بهره‌مندی از ظرفیت‌های منحصر به فرد هنرمندان و سرمایه‌های انسانی مرتبط با این مركز در كنار آن استفاده از حضور، تلاش و انگیزه هنرمندان جوان انقلابی، قدم‌های موثری در جهت تحقق رسالت اساسی حوزه هنری در این عرصه برداشته شود.
امیدوار است توجه به استراتژی عكس‌العمل سریع هنری نسبت به پدیده‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی، به ویژه در عرصه بین‌الملل و موضوع مقاومت و مسئله بیداری اسلامی و همچنین نگاه به اهداف كلان حوزه یعنی پرورش استعدادها و هنرمندان متعهد و تولید آثار فاخر در كنار ملاحظه مقوله اقتصاد هنر، پیشرفتی در خور و همه جانبه در صحنه رشد و بالندگی هنرهای تجسمی و به تبع آن هنر انقلاب حاصل آورد. برای جناب‌عالی آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.»

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: