khabargozarisaba.ir
يکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
کد خبر: ۳۱۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸
در ششمین جشنواره «حسنات»؛
مهلت ارائه نسخه نهایی فیلم‌ها توسط شهروندان در بخش «هر شهروند، یک فیلم کوتاه» تا آخر بهمن ماه ۹۵ تمدید شده است.

 در پی استقبال مردم از سراسر کشور در بخش «هر شهروند، یک فیلم» و با توجه به اهمیت همگرایی شهرداری‌های کشور در راستای برپایی باشکوه یک رویداد فرهنگی-اجتماعی در سطح ملی، این دوره از جشنواره حسنات با همکاری شهرداری‌های 14 کلان‌شهر کشور و نیز ادارات کل آموزش و پرورش برپا خواهد شد.

 با توجه به رویکرد این دوره جشنواره در مشارکت مردم از شهرهای مختلف کشور در تولید فیلم و شرکت در مسابقه بزرگ ملی «هر شهروند، یک فیلم کوتاه»، شهرداری ارومیه، شهرداری اصفهان، شهرداری اهواز، شهرداری تبریز، شهرداری تهران، شهرداری رشت، شهرداری زاهدان، شهرداری شیراز، شهرداری قم، شهرداری کرج، شهرداری کرمانشاه، شهرداری کرمان، شهرداری مشهد و شهرداری همدان در این دوره از جشنواره با جشنواره حسنات همکاری می‌کنند.

بر این اساس و با توجه به استقبال مردم از این بخش و حضور موثر شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور و نیز ادارات آموزش و پرورش، مهلت نهایی ارائه نسخه نهایی فیلم‌ها توسط شهروندان در بخش «هر شهروند، یک فیلم کوتاه» تا آخر بهمن ماه 95 تمدید شده است.

مسابقه ملی «هر شهروند، یک فیلم کوتاه» در این دوره از جشنواره حسنات برگزار می‌شود و طی آن مردم می‌توانند با استفاده از تلفن همراه یا دوربین خانگی فیلم‌های خود را با زمان حداکثر 5 دقیقه، حول محور موضوعاتی چون: احسان و نیکوکاری، نشاط اجتماعی، خانه و خانواده، حقوق شهروندی، ترافیک، انضباط شهری، روش‌های بهینه‌ مصرف انرژی، حقوق همسایگان، آموزش فرهنگی به کودکان و نوجوانان و شهر پاک بسازند و برای شرکت در جشنواره به آدرس @hasanat_bot مراجعه کنند.

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، به دبیری رسول صدرعاملی، 15 تا 18 اسفند ماه برگزار خواهد شد و کانون نشر و ترویج فرهنگ اسلامی حسنات اصفهان با همکاری بنیاد سینمایی فارابی برپاکننده آن است.

ارسال به دوستان
منبع: صبا
برچسب ها: حسنات ، صبا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: