khabargozarisaba.ir
سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
کد خبر: ۳۱۳۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
مخاطب ایرانی با فراهم شدن زیرساخت های اینترنتی کشور و تولید محتواهای فاخر در فضای مجازی، این روزها یشتر علاقه مند است تا ویدیوی مورد علاقه خود را هر زمان که مایل بود بر بستر فضای مجازی ببیند.

در این راستا آپارات به عنوان بزرگترین بستر ویدیویی کشور، با فراهم آوردن زیرساخت های فنی لازم بستر پخش تعداد زیادی از برنامه های تولید شده فضای مجازی شده که این برنامه ها با استقبال بسیار زیادی از طرف مخاطبین مواجه شده است. یکی از برنامه هایی که اخیرا بر بستر آپارت و به صورت اختصاصی پخش می شود، جعبه سیاه نام دارد. ویدیوی مصاحبه با امیرحسین مقصودلو (امیر تتلو) در برنامه جعبه سیاه در تاریخ ۱۰ دی ماه ۱۳۹۵ در ساعت ۲۰:۰۰ بارگذاری گردید و تنها بعد از ۲۴ ساعت از مرز ۵۴۰ هزار بازدید منحصر به فرد گذشت.

این آمار حیرت آور در حالی در قسمت سوم برنامه جعبه سیاه اتفاق افتاد که در قسمت اول این برنامه با حضور سیامک عباسی ۱۳۵هزار بازدید و در قسمت دوم با حضور شهرام جزایری ۲۱۵هزار بازدید برای این ویدیو ثبت گردیده بود. بازدید ۵۵۰ هزار نفری امیر تتلو طی یک روز در حال حاضر با سرعت قابل توجهی در حال افزایش می باشد .

شایان ذکر است این آمار تنها آمار بازدید مستقیم بر روی سایت آپارات بوده و آمار دانلود و نمایش در سایت های دیگر محاسبه نشده است.

منبع: عصرایران

ارسال به دوستان
برچسب ها: اپارات ، صبا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: