khabargozarisaba.ir
شنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
کد خبر: ۳۰۶۶۵
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۲
مدیر رادیو فرهنگ از گنجاندن بهترین برنامه‌های رادیویی نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلویزیونی در جدول پخش رادیو فرهنگ خبر داد.
صادق رحمانیان مدیر رادیو فرهنگ با پایان نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی سازمان صداوسیما بیان کرد: بی تردید آنچه از صافی داوری‌های رادیویی گذشته باشد، قابلیت تکرار در شبکه‌های ملی را دارد و بر همین اساس قصد داریم این برنامه های برگزیده را از رادیو فرهنگ پخش کنیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه برنامه‌های مفید، ارزشمند و شنیدنی در مراکز استان‌ها تولید و پخش می شود و دریغ است که به گوش شنوندگان علاقه‌مند در سراسر ایران نرسد.

مدیر رادیو فرهنگ با اشاره به برنامه ریزی و هماهنگی با اداره کل صدای مراکز عنوان کرد: ما در شورای طرح و برنامه‌ خود تصمیم گرفتیم برنامه‌های برگزیده‌ای که با اهداف رادیو فرهنگ همسانی دارد، با همیاری اداره کل صدای مراکز تهیه و آماده پخش کنیم.

رحمانیان یادآور شد: ایده‌ پخش برنامه‌های برگزیده از این جهت نیز مهم است که تهیه‌کنندگان رادیو با چگونگی ساخت و تولید برنامه‌های رادیویی دیگر همکارانشان در سراسر ایران آشنایی بهتری پیدا می کنند.

وی در پایان گفت: ما هم اکنون در برنامه‌ «هفت‌ کوچه» همکاری با صدای مراکز را با حضور گویندگان آنها تجربه می کنیم. در این برنامه، موضوعات مختلف فرهنگ‌ مردم ِ استان‌های مختلف، به‌ویژه اقوام ایرانی تهیه و پخش می شود. این برنامه در روزهای دوشنبه از ساعت ۸:۳۰ به طور همزمان از رادیو فرهنگ و صدای مرکز پخش می شود.

ارسال به دوستان
برچسب ها: رادیو فرهنگ ، صبا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: