khabargozarisaba.ir
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 14
کد خبر: ۲۸۱۵۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
دبیر جشنواره فیلم کوتاه تهران:
فرید فرخنده کیش تاکید کرد پس از پایان سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران با افرادی که در بخش‌های مختلف همکاری داشته‌اند تسویه حساب می‌شود.
فرید فرخنده‌کیش دبیر سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران درباره زمان تسویه حساب با عوامل این جشنواره گفت: ما هنوز با عوامل جشنواره فیلم کوتاه تهران تسویه حساب نکرده ایم و روند همیشگی اینگونه است که بعد از برگزاری هر جشنواره ای جلسه ای برگزار می‌شود که هدف از آن جلسه تازه کردن دیدارها با دوستان و تشکر از آنها است برهمین اساس در نظر داریم در آن جلسات از زحمات مجموع داوران و مشاورانی که در جشنواره حضور پیدا کردند و به تقویت داوری و انتخاب درست پرداختند، قدردانی کنیم.

وی افزود: ما ۳۳ داور در بخش داوران فیلم های کوتاه داریم که همراه با دیگران فیلم ها را تماشا می کنند و به قضاوت می پردازند، ۲۰ مشاور هم در این مجموعه داشتیم که چهار نفر از آنها از همکاران ما بودند و بقیه از کارگردانان فیلم کوتاه بودند که در جلسه ای از  آنها قدردانی می کنیم.

فرخنده کیش عنوان کرد: با توجه به اینکه تمام دوستان برای ما محترم هستند و نگاه یکسانی به آنها داریم، تاکنون با هیچ یک از آنها تسویه حساب نکرده ایم.

دبیر سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران ادامه داد: مشاوران من از افرادی بودند که از گذشته آنها را می شناختم و به وثوق آنها به سینمای کوتاه اعتقاد و به توان آنها در تشخیص مناسب اعتماد داشتم و این افتخاری برای من بود که به عنوان مشاور ما را در انتخاب بهینه فیلم ها کمک کنند.

وی درباره روند داوری آثار نیز توضیح داد: داوران ما با اشتیاق فیلم ها را تماشا می کردند و تنوع موضوعی فیلم ها، کیفیت آثار و... برای آنها جالب بود، به همین سببب از آن ۲۰ دوست عزیز که در مرحله اول ما را کمک کردند و ۳۳ داوری که در بخش انتخاب نخبگان سینما و استعدادها کمک می کنند تشکر می کنم، اصلا دلیل انتخاب این دوستان استعدادیابی است و قرار است از بین افرادی که فیلمی در جشنواره دارند ۵ نفر انتخاب و به ما معرفی شوند تا بتوانیم در تولید اثر بعدی آنها را حمایت کنیم.

فرخنده‌کیش در پایان بیان کرد: بلافاصه بعد از اتمام جشنواره و رفتن به انجمن سینمای جوانان ایران با عوامل جشنواره تسویه حساب می کنیم.

ارسال به دوستان
منبع: صبا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: