khabargozarisaba.ir
سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
کد خبر: ۲۷۲۶۳
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۰
دبیر اجرایی نخستین نمایشگاه لباس عاشورایی از مزایده کتیبه محتشم کاشانی که توسط تعدادی از کودکان سندرم داون روی پارچه‌ای به طول ده متر نوشته شده است، خبر داد.

 در حاشیه برپایی نخستین نمایشگاه لباس عاشورایی و در روز پایانی این رویداد، جمعی از فرشتگان سندرم داون اقدام به رنگ‌آمیزی کتیبه محتشم کاشانی به صورت دست‌نویس روی پارچه‌ای به طول ده متر کردند.

این حرکت نمادین به همت ستاد اجرایی نخستین نمایشگاه لباس عاشورایی و با همکاری کانون خیریه سندرم داون ایران در روز چهارشنبه مورخ 5 آبان ماه از ساعت 14 در محل تالار وحدت تهران انجام شد.

دبیر اجرایی نخستین نمایشگاه لباس عاشورایی، از مزایده این کتیبه خبر داد.

آرش رئیس دانا دبیر اجرایی نخستین نمایشگاه لباس عاشورایی دراین‌باره  گفت: طی مذاکرات انجام‌شده در مجموعه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و دوستان بزرگوار در کانون خیریه سندرم داون ایران تصمیم گرفتیم که کتیبه محتشم کاشانی نگارش شده از سوی بخشی از جمعیت کودکان سندرم داون را به منظور حمایت مالی از این فرشتگان به مزایده رسانیم.

رئیس دانا در ادامه با دعوت از خیرین برای شرکت در این حرکت انسان دوستانه تصریح کرد: از جامعه هنری، سازمان‌‌ها، نهادها و سایر مردم خیر دعوت می‌شود تا با حضور در این حرت انسان‌دوستانه و خرید این کتیبه با قیمت حداکثری، کمکی به جمعیت کودکان سندرم داون کشور کرده و در این اقدام کارگروه سهیم باشند.

دبیر اجرایی نخستین نمایشگاه لباس عاشورایی درباره چند و چون اعلام آمادگی از سوی علاقه‌مندان به حضور در این حرکت خیرخواهانه بیان کرد: بزرگوارانی که قصد اعلام آمادگی برای خرید این کتیبه را دارند می‌توانند با کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور تماس گرفته و در جریان نحوه شرکت در این مزایده قرار گیرند.

نخستین نمایشگاه لباس‌های عاشورایی پنجم آبان ماه در تالار وحدت تهران به کار خود پایان داد.

ارسال به دوستان
برچسب ها: سندرم داون ، صبا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: