khabargozarisaba.ir
چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 23
کد خبر: ۲۵۱۵۴
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵
علی دارابی:
علی دارابی؛ معاون امور استان‌های صداوسیما، تصاویری از دوران حضورش در جبهه را در صفحه‌ شخصی‌اش منتشر کرده و به اظهارنظر درباره عملکرد رسانه‌ها در قبال هشت‌سال دفاع مقدس پرداخته است.
علی دارابی که در سال 61 در سمت مسئول فرهنگی و تبلیغاتی ستاد پشتیبانی جنگ، جهاد استان تهران متولی بوده است، تصاویری را منتشر کرده که مربوط به سال 61 و قبل از عملیات فتح‌المبین در منطقه عمومی دشت عباس است.


وی در توضیح این تصویر آورده است: این تصویر مربوط به قبل از عملیات فتح‌المبین در منطقه عمومی دشت عباس است. عکس‌ها مربوط به سال ١٣٦١ است و من مسئول فرهنگی و تبلیغی ستاد پشتیبانی جنگ جهاد استان تهران بوده و جمعی از روحانیون را برای فعالیت فرهنگی و تبلیغی به جبهه برده بودم. روحانی بزرگوار «سیدابوالقاسم موسوی همدانی» که در پارسایی و ساده‌زیستی شهره شهر بود و سال گذشته به رحمت ایزدی پیوست، در عکس حضور دارد.

دارابی در ادامه این مطلب به مسئولیت سنگین رسانه در رابطه با دفاع مقدس تاکید کرده و اشاره داشته است: ما در بحث نسل سوم و چهارم انقلاب باید در همه حوزه‌ها کار جدی انجام دهیم. دفاع مقدس بخشی از انقلاب بزرگ اسلامی است. متاسفانه باید بگویم که خود انقلاب هم به درستی معرفی نشده است.

سال‌ها پیش گفت‌وگویی کردند با «احمد بن بلا» که از رهبران انقلاب الجزایر بود و علت شکست آن انقلاب را از او سوال کردند؟ که گفت، «ما نتوانستیم انقلاب را به درستی به نسل بعد از خود منتقل کنیم.»

دارابی با تاکید بر این‌که انقلاب باید به درستی به نسل‌های بعدی منتقل شود، مطرح کرده است: «نسل سوم و چهارم، انقلاب و جنگ را ندیده و تنها روایت‌هایی را از پدرانشان شنیده‌اند. طبیعتا رسانه در این زمینه مسئولیت سنگینی به‌عهده دارد. من می‌پذیرم که ما باید برای این جامعه هدف، کار جدی‌تر و با سرعت بیشتر انجام دهیم.»

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: