khabargozarisaba.ir
جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 19
کد خبر: ۲۴۸۳۸
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰
مهام:
مهران مهام در گفت‌وگو با «صبا» ادعای برنامه «هفت» را تکذیب کرد؛
جمعه‌شب برنامه «هفت» در آیتمی تقریبا 15دقیقه‌ای به تحلیل کارنامه فرهادی پرداخت و در بخشی از آن گوینده پس از این توضیح که او نویسندگی «پشت‌کنکوری‌ها» و «یادداشت‌های کودکی» را برعهده داشت در ادعایی عجیب به این اشاره کرد که بسیاری معتقدند فرهادی نویسنده واقعی دو سریال پرمخاطب «خانه به‌دوش» و «متهم گریخت» به کارگردانی رضا عطاران هم هست که فرهادی نخواسته این دو اثر به نام خودش منتشر شود.

اما مهران مهام؛ تهیه‌کننده «خانه به‌دوش» و «متهم گریخت» با تکذیب جدی این موضوع به «صبا» گفت: این موضوع کذب است و برای عنوان کردن چنین چیزی واقعا متاسفم زیرا همان‌طور که می‌دانید در زمان مدیریت محمودرضا تخشید، خودش نویسندگی مجموعه «خانه به‌دوش» را برعهده داشت و همان‌طور که می‌دانید تخشید و افخمی باهم رابطه خیلی خوبی دارند و واقعا تعجب می‌کنم که چطور این حرف در برنامه او عنوان شده است.

مهام در ادامه گفت: من جمعه‌شب برنامه «هفت» را ندیدم اما برایم جای تعجب است که چرا این حرف بیان شده است. این دو سریال جزو سریال‌های خوب من بوده‌اند و نویسنده و کارگردان آن هم مشخص است. افخمی می‌خواهد با این کار برنامه‌اش را شلوغ کند و من هم این صحبت را که فرهادی نویسنده «متهم گریخت» و «خانه به‌دوش» است را تکذیب می‌کنم. نویسنده «متهم گریخت» کاملا مشخص است و می‌توانید از سعید آقاخانی همه این سوالات را پرسید تا معلوم شود که این ادعا از اساس کذب است.

وی به مجموعه دیگری نیز که با رضا عطاران همکاری کرده اشاره کرد و گفت: مجموعه دیگر یعنی «بزنگاه» هم نویسنده‌اش مشخص است. محمدرضا آریان؛ همسر بهنوش بختیاری طراح و نویسنده این سریال بوده و اگر به روزنامه‌های همان زمان مراجعه کنید می‌بینید که من از آریان شکایت کردم زیرا او روز اولی که کار کلید خورد، همکاریش را به‌یکباره متوقف کرد. «بزنگاه» هم اتفاقا سریال مناسبتی و مربوط به ماه مبارک رمضان بود.

مهام در پایان گفت: من نمی‌دانم رفتن «فروشنده» به اسکار این‌قدر دردناک است که بخواهیم برایش دروغ‌بافی کنیم و بی‌جهت شهر را شلوغ کنیم؛ اتفاقی که دارد در «هفت» می‌افتد دقیقا همین است می‌خواهند بی‌جهت جنجال‌سازی کنند؛ کاری که از عهده همه برمی‌آید و شاهکار نیست.

در پایان گفتنی است که مهران مهام این روزها به‌عنوان تهیه‌کننده در پیش‌تولید سریال‌های «زیرآسمان شهر» و «پنچری» فعالیت دارد.اکرم رضایی ثانی

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: