khabargozarisaba.ir
شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 20
کد خبر: ۲۴۲۸۳
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴
روی آنتن شبکه مستند ببینید؛
تهیه کننده «نماگرد» اعلام کرد قسمت جدید این برنامه به نقد کارآفرینی غیراصولی اختصاص دارد و در آن بخش هایی از مستند «تالاب سیرانگلی» و فیلم کوتاه «دوربین» پخش می‌شود.

سجاد گودرزی تهیه کننده «نماگرد» درباره این قسمت از برنامه توضیح داد: در این قسمت به نقد کارآفرینی غیراصولی می‌پردازیم. به این ترتیب که علی فرنودی مجری برنامه با تماشای مستند «وقتی که گفتند نمی شود»، تصمیم میگیرد کارآفرینی کند.

وی افزود: این مستند درباره راه اندازی یک مزرعه شترمرغ است و صاحب این مزرعه کار خود را ابتدا تنها با یک شترمرغ آغاز می کند، فرنودی هم در همین راستا تصمیم میگیرد با یک زنبور کارآفرینی خود را آغاز کند و البته شکست می‌خورد.

این تهیه کننده یادآور شد: در ادامه از رضا غیابی کارشناس حوزه کارآفرینی برای حضور در برنامه دعوت کرده ایم و او به معرفی روش های کارآفرینی اصولی می پردازد.

به گفته گودرزی یکی دیگر از بخش های برنامه، پخش قسمتهایی از مستند پربیننده هفته «تالاب سیرانگلی» است و فیلم کوتاه 100 ثانیه ای که این قسمت روی آنتن می رود نیز فیلم «دوربین» ساخته بهرام برخورداری است.

سیزدهمین قسمت از برنامه «نماگرد» جمعه 26 شهریور ساعت 21:30 از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و بازپخش آن شنبه 27 شهریور ساعت 11:30 است.

ارسال به دوستان
منبع: فارس
برچسب ها: نماگرد ، شبکه مستند ، صبا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: