khabargozarisaba.ir
جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 19
کد خبر: ۱۴۸۴۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱
محمود فلاح در گفتگو با صبا:
محمود فلاح گفت: برای ساخت مجموعه «میراب» منتظر جذب سرمایه و اسپانسر هستیم و کیومرث پوراحمد به همراه نگار گوران مشغول نگارش فیلمنامه این مجموعه هستند.

محمود فلاح تهیه کننده تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا اظهار داشت: برای ساخت سریالی با عنوان «میراب» که به کارگردانی کیومرث پوراحمد ساخته خواهد شد به دنبال جذب اسپانسر هستیم که یکی از اسپانسرهای اصلی ساخت این مجموعه شهرداری اصفهان است.

فلاح خاطرنشان کرد: این سریال در 30 قسمت توسط نگار گوران و کیومرث پوراحمد در حال نگارش است که به مسأله کمبود آب در دوره‌های مختلف تاریخ ایران از جمله دوره قاجار، پهلوی و زمان حال می‌پردازد.

وی افزود: مشکل بی آبی و یا کم آبی در کشور ما سالیان سال است که اهمیت بسیاری دارد و ما در این سریال به این مسائل می پردازیم و در آن به خشک شدن رودخانه زاینده رود در طی این دوران و مناطق کویری نیز پرداخته خواهد شد. «میراب» خشک شدن قنات ها و رودخانه ها را نیز در تاریخ کشورمان دنبال می کند.

تهیه کننده سریال «مختارنامه» در ادامه اظهار داشت: هنوز عوامل ساخت این سریال مشخص نشده‌اند و قصد داریم پس از تأمین بودجه ساخت آن به سراغ انتخاب عوامل ساخت برویم. بعید است که این مجموعه از تلویزین پخش شود و بیشتر احتمال دارد که «میراب» برای پخش از شبکه نمایش خانگی ساخته شود.

این تهیه کننده در ادامه از ساخت مجموعه ای دیگر خبر داد و گفت: مجموعه ای 60 قسمتی با موضوع اصلاح و تربیت امور جوانان در امور قضایی را برای ساخت در دست دارم که نگارش آن توسط مهرداد غفارزاده صورت می‌گیرد و به مشکلات و اتفاقاتی که برای جوانان بزهکار رخ میدهد پرداخته می‌شود.

وی در پایان افزود: هنوز کارگردان و اسمی برای این مجموعه انتخاب نکرده‌ایم اما با توجه به اینکه موضوع این مجموعه تلویزیونی مربوط به فرمایشات مقام معظم رهبری نیز است ساخت آن می تواند در جامعه تأثیرگذار باشد.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: