khabargozarisaba.ir
جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
کد خبر: ۱۴۳۳۷
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۲
شهره لرستانی به «صبا» گفت:
شهره لرستانی؛ بازیگر تلویزیون و سینما با اعلام این‌که نگارش فیلمنامه «فال» را آغاز کرده‌ام به خبرنگار «صبا»، گفت: از چندی پیش نوشتن این سناریو را به تهیه‌کنندگی داوود صبوری شروع کرده‌ام که در ژانر ملودرام اجتماعی، کمدی به حساب می‌آید به نظرم داستان جذابی از آب دربیاید و مورد توجه خانواده‌ها قرار بگیرد.

وی با اعلام این‌که خودم در این سناریو نقش‌آفرینی خواهم کرد، اعلام کرد: تصور می‌کنم بازنویسی فیلمنامه و پروانه ساخت آن را در تیرماه سال جاری رد کنیم و پس از آن سریعا فیلمبرداری را آغاز کنیم.

وی هم‌چنین با ذکر این مطلب که طی یک سال و نیم اخیر به خاطر تمرکز زیادی که بر روی کارگردانی داشته‌ام، کمتر مقابل دوربین ظاهر شده‌ام، خاطرنشان ساخت: به تازگی نقش‌آفرینی در فیلم «خانم سادات» را تمام کرده‌ام و با پیشنهاد‌های دیگری هم مواجه هستم که فعلا بازی در هیچ‌کدام آن‌ها قطعی نشده است.

شهره لرستانی پیش از این در مقام کارگردان، فیلم ویدئویی «تولد نحس» یا همان «عشق خرکی» را با نقش‌آفرینی کامران تفتی، رز رضوی و... به پایان رسانده است.

داستان «عشق خرکی» را باید یک ملودارم اجتماعی تلقی کرد، چرا که خط اصلی داستانی این فیلم حول محور چند جوان حاضر در یک مهمانی می‌گذرد که در حین این مراسم برای این جوانان مشکلاتی به وجود می‌آید.

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: