تهیه کننده و کارگردان فیلم سینمایی "شاخ کرگدن" با اعلام اینکه  سفیر ارمنستان که در ایران حضور داشت و با حضور وزرا ارشاد نشستی را برپا کردند و در این جلسه قول ها در رابطه با همکاری و مساعدت داده بوند، بیان کرد:  به پشوانه قول های مسئولان سینمایی با گروه فیلمبرداری عازم ارمنستان شدیم و به عنوان تهیه کننده بخش خصوصی برای  تولید این اثر کلی هزینه کردم زیرا در این اوضاع نابسامان سینما پیدا کردن سرمایه گذار خیلی از ذهن به دور است.

وی در ادامه افزود: در ارمنستان موفق به فیلمبرداری نشدیم و با کلی هزینه صورت گرفته ناامیدانه به ایران بازگشتیم بلافاصله بعد از تکمیل شدن مراحل فنی این اثر  باید برای اکران "شاخ کرگدن" اقدامات لازم را انجام دهم چرا که باید سرمایه گذار هرچه سریعتر به پولی که صرف تولید این اثر کرده، دست پیدا کند.

وی ضمن اعلام اینکه دستمزد بازیگران ایرانی خیلی بالا است از تمایل خود به همکاری با بازیگران خارجی خبر داد.

در خلاصه داستان​"​شاخ کرگدن" آمده است که:سالهاست که صدرا در خارج از کشور زندگی می کند او زمینه تحصیل برای خواهرش بهار را در خارج از ایران فراهم کرده است و صدرا تصمیم دارد در روز تولد بهار در سفری که انتظار او را می کشد ... بهترین هدیه را به بهار دهد ولی در مسیر فرودگاه ارمنستان تا هتل ربایندگان بهار را گروگان میگیرند تا اینکه ...

پژمان بازغی ، اتری وسکانیان ، رضا حیدری، انوشیروان محسنی ، شقایق کفایی ، ویکتوریا آنتابیان ، آشوت وسکانیان ، فرشید شفیعی ، فربد کیانی اسکویی لادن قناد ، هاوار قاسمی و بابک نوری بازیگران این اثر را تشکیل می دهند.

انتهای پیام/